Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim
Menu
Środki ochrony osobistej dla strażaków

25 listopada 2020 roku strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim otrzymali środki ochrony indywidualnej do działań związanych z ograniczeniem epidemii koronawirusa na terenie kraju. więcej...

Święto Niepodległości w KP PSP w Grodzisku Mazowieckim

      11 listopada 2020 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
      Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju w uroczystości udział wzięli tylko strażacy grodziskiej PSP. więcej...

Konkurs kalendarzowy PSP na 2021 rok

Wzorem lat ubiegłych komendant główny PSP ogłosił konkurs kalendarzowy PSP na 2021 rok skierowany do uczniów szkół podstawowych
Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju, strażacy nie pojawią się w tym roku w szkołach z kalendarzami.

Ogłoszono cztery konkursy, dla każdej grupy wiekowej ze szkół podstawowych:
1. PLASTYCZNY (indywidualny) skierowany do uczniów klas 1-3. Zadaniem jest stworzenie pracy plastycznej pt. „MÓJ BEZPIECZNY DOM”.
2. GRA PLANSZOWA (indywidualny) skierowany do uczniów klas 4-8. Zadaniem jest stworzenie ciekawej i prostej w obsłudze gry karcianej o tematyce bezpieczeństwa.
3. PROJEKT NA MASKOTKĘ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ (indywidualny) skierowany do uczniów klas 1-8. Zadaniem konkursowym jest opracowanie projektu maskotki Państwowej Straży Pożarnej.
4. SPOT FILMOWY (zespołowy) skierowany do uczniów klas 1-8. Zadaniem jest nagranie spotu filmowego pt. „CZAD – JAK BYĆ BEZPIECZNYM WE WŁASNYM DOMU”.

więcej...

Nagroda Komendanta Głównego PSP dla uczniów grodziskiej podstawówki

1 września 2020 r. podczas rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Szkole Podstawowej Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Grodzisku Mazowieckim uczniowie obecnej już klasy 8B otrzymali nagrody Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

W ubiegłym roku nadbryg. Andrzej Bartkowiak komendant główny PSP ogłosił pięć konkursów dla uczniów szkół podstawowych, które zamieścił się na odwrocie kalendarza plakatowego PSP na 2020 rok. Były to konkursy indywidualne na zrobienie komiksu, krzyżówki lub zdjęcia oraz konkursy zespołowe na wykonanie spotu filmowego lub nagrania piosenki dotyczące bezpieczeństwa pożarowego, zasad zachowania się podczas burzy, wypoczynku nad wodą lub o działalności lokalnej jednostki straży pożarnej. Kalendarze te w grudniu ubiegłego roku zostały przekazane do wszystkich szkół podstawowych w kraju. więcej...

„Bitwa o wozy” - bon na samochód pożarniczy dla OSP Milanówek

29 sierpnia 2020 r. w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta Podkowa Leśna, której jednym z punktów było przekazanie wygranej w akcji „Bitwa o wozy” w II turze wyborów prezydenckich. więcej...

Będzie kolejna edycja „Bitwy o wozy”

– Cieszę się, że akcja profrekwencyjna spotkała się z bardzo dużym odzewem wśród naszych obywateli. Chcemy przed II turą wyborów prezydenckich ogłosić nową edycję „Bitwy o wozy” – powiedział dziś (3 lipca 2020 r.) minister Mariusz Kamiński, wręczając promesy na zakup wozów bojowych dla OSP. W piątkowej uroczystości wzięli też udział wiceministrowie Maciej Wąsik i Paweł Szefernaker oraz komendant główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak.

Minister Mariusz Kamiński poinformował, że odbędzie się druga edycja akcji „Bitwa o wozy". Środki zostaną przeznaczone na zakup 49 nowych wozów bojowych dla 49 gmin. W każdym z byłych 49 województw (według stanu granic województw na 31.12.1998 r.) gmina do 20 tys. mieszkańców z najwyższą frekwencją w II turze wyborów prezydenckich otrzyma wóz strażacki. więcej...

Bitwa o wozy

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji sfinansuje zakup 16 samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek ochotniczych straży pożarnych.

Warunkiem zdobycia nowoczesnego samochodu pożarniczego jest wykazanie się obywatelską postawą. Pojazdy ufundowane przez MSWiA trafią do jednostek w gminach do 20 tys. mieszkańców, po jednym na województwo. więcej...

Strażacy robią pompki dla chorej Zosi

Strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim włączyli się w ogólnopolską akcję pomocy dzieciom chorym na SMA tj. rdzeniowy zanik mięśni. Jedyną szansą na ich wyleczenie jest kosztowna terapia genowa w USA, która wynosi około 10 milionów złotych.
Pomysłodawcą akcji jest druh Marcin Topór z Ochotniczej Straży Pożarnej z Gaszyna. W ramach wyzwania wystarczy zrobić dziesięć pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego dziecka oraz nominować kolejne trzy osoby. Pierwszym z dzieci był Wojtuś z Galewic. Do akcji zaczęli włączać się strażacy OSP i PSP, policjanci, żołnierze, funkcjonariusze innych służb, a także osoby cywilne. więcej...

Sprzęt ochrony osobistej dla grodziskich strażaków.

3 czerwca 2020 roku strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim otrzymali sprzęt oraz środki ochrony indywidualnej do działań związanych z pandemią COVID-19.
Powyższego wsparcia udzieliła Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, która przekazała naszym strażakom:
• Generator ozonu,
• Przyłbice,
• Gogle,
• Rękawiczki jednorazowe,
• Maseczki chirurgiczne, FFP2 oraz FFP3,
• Ubrania ochronne typu 4B,
• Płyn do dezynfekcji rąk oraz powierzchni.

więcej...

Dzień Strażaka 2020 r.

Dzień Strażaka w Komendzie Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim

4 maja 2020 r. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka.

W uroczystości udział wzięli:
- kadra dowódcza Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim;
- strażacy oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim;
- strażacy podziału bojowego pełniący służbę w jednostce ratowniczo-gaśniczej. więcej...

Dzień Flagi 2020 r.

Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, 2 maja 2020 roku, na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim odbyło się uroczyste podniesienie flagi państwowej. W uroczystości brała udział zmiana służbowa Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.
Cała uroczystość została przeprowadzona z zachowaniem reżimu sanitarnego, zgodnie z wytycznymi KG PSP. więcej...

101 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

11 listopada 2019 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji 101 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości .
      W uroczystości udział wzięli:
- Zastępca Dowódcy JRG kpt. Bartosz Szulborski;
- zdająca i przyjmująca służbę zmiana służbowa jednostki ratowniczo-gaśniczej;
- dowódca uroczystości kpt. Wiesław Karwat;
- poczet flagowy. więcej...

Zawody sportowo-pożarnicze OSP 2019

        W dniu 16 czerwca 2019 roku na boisku sportowym Ludowego Klubu Sportowego CHLEBNIA, gm. Grodzisk Mazowiecki odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych wg regulaminu obowiązującego w powiecie grodziskim (2015) i Regulaminu Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych (MDP-1/2010) zatwierdzonego przez Zarząd Główny ZOSPRP i KG PSP.
        Do sportowej rywalizacji przystąpiło 8 spośród 13 jednostek OSP. Zawody rozegrane zostały dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz osób dorosłych w dwóch konkurencjach tj. musztrze pożarniczej oraz ćwiczeniu bojowym. Łącznie udział wzięło 18 drużyn OSP, z czego 9 MDP, 2 kobiece drużyny pożarnicze (Grupa C) i 7 męskich drużyn pożarniczych (Grupa A).
więcej...

Dzień Strażaka w Komendzie Powiatowej PSP
w Grodzisku Mazowieckimej

     31 maja 2019 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka.

      W uroczystości udział wzięli:
- zastępca mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Mirosław Jasztal;
- władze starostwa Powiatu Grodziskiego;
- burmistrzowie Grodziska Mazowieckiego, Milanówka oraz Podkowy Leśnej;
- wójtowie Baranowa, Jaktorowa oraz Żabiej Woli;
- komendanci Policji oraz Straży Miejskiej;
- przedstawiciele Zarządu Oddziału Wojewódzkiego oraz Powiatowego ZOSP RP;
- kapelan powiatowy grodziskich strażaków;
- strażacy oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Maz.;
- emeryci pożarnictwa; więcej...

ZAWODY STREFOWE STRAŻAKÓW W TENISIE STOŁOWYM

14 marca 2019 r. w sali Klubu Sportowego BOGORIA Grodzisk Mazowiecki odbyły się eliminacje strefowe do „XV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym”.

Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W turnieju udział wzięło 21 strażaków reprezentujących Komendę Wojewódzką PSP w Warszawie oraz Komendy Powiatowe PSP w Garwolinie, Grodzisku Mazowieckim, Nowym Dworze Mazowieckim, Piasecznie, Pruszkowie oraz Sochaczewie. więcej...

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.
więcej...

Nowy zastępca komendanta grodziskiej PSP

Z dniem 20 sierpnia 2018 roku mazowiecki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Bogdan Łasica powołał na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Grodzisku Mazowieckim bryg. Krzysztofa Tryniszewskiego.

Wręczenie aktu powołania na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Grodzisku Mazowieckim miało miejsce w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie.

więcej...

Zawody sportowo-pożarnicze OSP 2018

        W dniu 10 czerwca 2018 roku na boisku sportowym Ludowego Klubu Sportowego CHLEBNIA, gm. Grodzisk Mazowiecki odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych wg regulaminów obowiązujących w powiecie grodziskim (2015).
        Do sportowej rywalizacji przystąpiło 7 spośród 13 jednostek OSP. Zawody rozegrane zostały dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz osób dorosłych w dwóch konkurencjach tj. musztrze pożarniczej oraz ćwiczeniu bojowym. Łącznie udział wzięło 9 drużyn OSP, z czego 1 MDP, 1 kobieca drużyna pożarnicza (Grupa C) i 7 męskich drużyn pożarniczych (Grupa A).
więcej...

Dzień Strażaka w Komendzie Powiatowej PSP
w Grodzisku Mazowieckimej

     18 maja 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka.

     W uroczystości udział wzięli:
- przedstawiciel Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Mariusz Kowszun;
- przedstawiciele władz samorządowych powiatu oraz miast i gmin;
- strażacy oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Maz.;
- komendanci zaprzyjaźnionych służb;
- emeryci pożarnictwa;
- uczniowie szkół grodziskich. więcej...

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

2 maja 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej.
      W uroczystości udział wzięli:
- kadra kierownicza Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Maz.;
- zdająca i przyjmująca służbę zmiana służbowa jednostki ratowniczo-gaśniczej;
- dowódca uroczystości mł. bryg. Piotr Księżak;
- poczet flagowy;
- poczet sztandarowy;
- funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy. więcej...

Zawody strefowe strażaków w tenisie stołowym

14 marca 2018 r. w hali sportowej klubu Dartom Bogoria w Grodzisku Mazowieckim odbyły się eliminacje strefowe do „XIV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym”.
Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.
W turnieju udział wzięło 23 strażaków reprezentujących Komendę Wojewódzką PSP oraz Komendy Powiatowe PSP z Garwolina, Grodziska Mazowieckiego, Mińska Mazowieckiego, Otwocka i Pruszkowa. więcej...

Akcja honorowego krwiodawstwa „spoKREWnieni służbą”

    Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Joachim Brudziński objął swoim patronatem akcję pod tytułem: „spoKREWnieni służbą”, która ma na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym.
    Akcja polega na honorowym oddawaniu krwi przez strażaków i pracowników cywilnych PSP w marcu br. Do akcji mogą również dołączyć druhny i druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.12.2017r. do dnia 10.12.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 19 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 14 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27.11.2017r. do dnia 03.12.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 48 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 42 miejscowe zagrożenia
- 3 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze; 2 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.11.2017r. do dnia 26.11.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 12 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.11.2017r. do dnia 19.11.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 12 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.11.2017r. do dnia 12.11.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 12 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
Nagrody Komendanta Głównego PSP

Poranna zmiana służby w jednostce ratowniczo-gaśniczej w Grodzisku Mazowieckim w dniu 8 listopada br. przybrała uroczysty charakter. Związane było to z wyróżnieniem dwóch strażaków nagrodą Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.10.2017r. do dnia 05.11.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 23 zdarzenia, w tym:
- 3 pożary
- 18 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.10.2017r. do dnia 22.10.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.10.2017r. do dnia 15.10.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 24 zdarzenia, w tym:
- 1 pożar
- 22 miejscowe zagrożenia
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.10.2017r. do dnia 08.10.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 24 zdarzenia, w tym:
- 23 miejscowe zagrożenia
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.09.2017r. do dnia 01.10.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 23 zdarzenia, w tym:
- 7 pożarów
- 13 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (1 x w dobrej wierze, 2 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 18.09.2017r. do dnia 24.09.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 42 zdarzenia, w tym:
- 3 pożary
- 37 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 x w dobrej wierze, 1 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.09.2017r. do dnia 17.09.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 11 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.09.2017r. do dnia 10.09.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 21 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (1 x w dobrej wierze, 2 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.08.2017r. do dnia 03.09.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 30 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 23 miejscowy zagrożenia
- 3 alarmy fałszywe (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.08.2017r. do dnia 27.08.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 36 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 30 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 14.08.2017r. do dnia 20.08.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 38 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 33 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmy fałszywe (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.08.2017r. do dnia 13.08.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 41 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 31 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 31.07.2017r. do dnia 06.08.2017r.

. W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 37 zdarzeń, w tym:
- 10 pożarów
- 26 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.07.2017r. do dnia 30.07.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 47 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 37 miejscowych zagrożeń
- 6 alarmów fałszywych (4 x w dobrej wierze; 2 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.07.2017r. do dnia 16.07.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 53 zdarzenia, w tym:
- 7 pożarów
- 44 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmy fałszywe (1 x w dobrej wierze; 1 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.07.2017r. do dnia 09.07.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 115 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 105 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywe (2 x w dobrej wierze; 1 x w złej wierze; 1 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 19.06.2017r. do dnia 25.06.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 30 zdarzeń, w tym:
- 10 pożarów
- 17 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (2 x w dobrej wierze; 1 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 12.06.2017r. do dnia 18.06.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 1 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
Zawody sportowo-pożarnicze OSP 2017

        W dniu 11 czerwca 2017 roku na boisku sportowym w Milanówku ul. Turczynek 8 odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych wg. regulaminu krajowego z dnia 10.02.2011 r.
        Do sportowej rywalizacji przystąpiły wszystkie jednostki OSP z powiatu grodziskiego. Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: ćwiczeniu bojowym i sztafecie pożarniczej 7x50m z przeszkodami. Łącznie udział wzięło 15 drużyn OSP, z czego 13 męskich drużyn pożarniczych (Grupa A) i 2 kobiece drużyny pożarnicze (Grupa C).
więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 05.06.2017r. do dnia 11.06.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 14 pożarów
- 10 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe z monitoringu
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 29.05.2017r. do dnia 04.06.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 21 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 22.05.2017r. do dnia 28.05.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 24 zdarzenia, w tym:
- 6 pożarów
- 18 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 15.05.2017r. do dnia 21.05.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 21 zdarzeń, w tym:
- 12 pożarów
- 10 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 08.05.2017r. do dnia 14.05.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 21 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 17 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 01.05.2017r. do dnia 07.05.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 15 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.04.2017r. do dnia 30.04.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 21 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 13 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywy- z instalacji wykrywania
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 17.04.2017r. do dnia 23.04.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 12 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy- w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.04.2017r. do dnia 16.04.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 11 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
- 5 alarm fałszywy (3 w dobrej wierze, 2 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.04.2017r. do dnia 09.04.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27zdarzeń, w tym:
- 14 pożarów
- 12 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27.03.2017r. do dnia 02.04.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 47zdarzenia, w tym:
- 30 pożarów
- 14 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.03.2017r. do dnia 26.03.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 20 zdarzeń, w tym:
- 10 pożarów
- 9 miejscowych zagrożeń
- 1 fałszywy w dobrej wierze- pożar trawy
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.03.2017r. do dnia 19.03.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 27 zdarzenia, w tym:
- 8 pożarów
- 19 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.03.2017r. do dnia 12.03.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 23 zdarzenia, w tym:
- 8 pożarów
- 15 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27.02.2017r. do dnia 05.03.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 42 zdarzeń, w tym:
- 10 pożarów
- 31 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.02.2017r. do dnia 26.02.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 1 pożary
- 14 miejscowych zagrożeń\
- 1 alarm fałszywy (1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.02.2017r. do dnia 12.02.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń\
- 2 alarmy fałszywe (1 x złośliwy, 1 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.01.2017r. do dnia 05.02.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 10 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 23.01.2017r. do dnia 29.01.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 11 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 6 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.01.2017r. do dnia 22.01.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 7 zdarzeń, w tym:
- 2 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.01.2017r. do dnia 15.01.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 10 miejscowych zagrożeń
- 3 fałszywy ( 3 x instalacja wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.01.2017r. do dnia 08.01.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 24 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 14 miejscowych zagrożeń
- 3 fałszywy ( 2 x instalacja wykrywania, 1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 26.12.2016r. do dnia 01.01.2017r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 52 zdarzenia, w tym:
- 5 pożarów
- 46 miejscowych zagrożeń
- 1 fałszywy ( w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 05.12.2016r. do dnia 11.12.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 19 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 14 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.11.2016r. do dnia 04.12.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 11 zdarzeń, w tym:
- 2 pożarów
- 9 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.11.2016r. do dnia 27.11.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego m
Zawody sportowo-pożarnicze OSP 2016


        W dniu 16 października 2016 roku na boisku sportowym w miejscowości Skuły, gm. Żabia Wola odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych wg regulaminów obowiązujących w Powiecie Grodziskim.
        Do sportowej rywalizacji przystąpiło 11 spośród 14 jednostek OSP z terenu powiatu Grodzisk Mazowiecki. więcej...

iało miejsce 6 zdarzeń, w tym:
- 6 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.11.2016r. do dnia 13.11.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe ( 2 x monitoring pożarowy, 1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 31.10.2016r. do dnia 06.11.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 3 pożarów
- 8 miejscowych zagrożeń
- 1 alarmy fałszywe ( 1 monitoring pożarowy)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.10.2016r. do dnia 30.10.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 23 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 14 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywe ( 4 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 17.10.2016r. do dnia 23.10.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 20 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 13 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe ( z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
Zawody sportowo-pożarnicze OSP 2016


        W dniu 16 października 2016 roku na boisku sportowym w miejscowości Skuły, gm. Żabia Wola odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych wg regulaminów obowiązujących w Powiecie Grodziskim.
        Do sportowej rywalizacji przystąpiło 11 spośród 14 jednostek OSP z terenu powiatu Grodzisk Mazowiecki. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.10.2016r. do dnia 16.10.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 10 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (2 w dobrzej wieże, 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.10.2016r. do dnia 09.10.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 24 zdarzeń, w tym:
- 2 pożarów
- 19 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (1 w dobrzej wieże, 2 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 19.09.2016r. do dnia 25.09.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 13 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 12.09.2016r. do dnia 18.09.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 30 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 19 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmów fałszywych (2x monitoring, 1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 05.09.2016r. do dnia 11.09.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 29 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 19 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmów fałszywych (3x monitoring, 1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 29.08.2016r. do dnia 04.09.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 50 zdarzeń, w tym:
- 9 pożarów
- 34 miejscowych zagrożeń
- 7 alarmów fałszywych (3x monitoring, 4 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 22.08.2016r. do dnia 28.08.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 31 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 19 miejscowych zagrożeń
- 5 alarmów fałszywych (2x monitoring, 3 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 15.08.2016r. do dnia 21.08.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 38 zdarzenia, w tym:
- 7 pożarów
- 28 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (1x monitoring, 2 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 08.08.2016r. do dnia 14.08.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 31 zdarzenia, w tym:
- 3 pożarów
- 22 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (2x monitoring, 1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.07.2016r. do dnia 31.07.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 7 pożarów
- 25 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy z instalacji wykrywania
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.07.2016r. do dnia 17.07.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 32 zdarzenia, w tym:
- 2 pożary
- 29 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.07.2016r. do dnia 10.07.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 2 pożary
- 31 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.06.2016r. do dnia 26.06.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 65 zdarzenia, w tym:
- 9 pożarów
- 52 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywy (3 w dobrej wierze, 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.06.2016r. do dnia 19.06.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 114 zdarzenia, w tym:
- 10 pożarów
- 99 miejscowych zagrożeń
- 5 alarmy fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.06.2016r. do dnia 12.06.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 28 zdarzenia, w tym:
- 18 pożarów
- 8 miejscowych zagrożeń
- 2 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.05.2016r. do dnia 05.06.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 21 zdarzenia, w tym:
- 5 pożar
- 13 miejscowych zagrożeń
- 3 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.05.2016r. do dnia 22.05.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzenia, w tym:
- 5 pożar
- 8 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.05.2016r. do dnia 15.05.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzenia, w tym:
- 1 pożar
- 9 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.05.2016r. do dnia 08.05.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzenia, w tym:
- 5 pożarów
- 9 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.04.2016r. do dnia 01.05.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 22 zdarzenia, w tym:
- 10 pożarów
- 12 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 18.04.2016r. do dnia 24.04.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 20 zdarzeń, w tym:
- 13 pożarów
- 7 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.04.2016r. do dnia 17.04.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 20 zdarzeń, w tym:
- 12 pożarów
- 4 miejscowych zagrożeń
- 4 (3 x alarm fałszywy w dobrej wierze, 1x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.04.2016r. do dnia 10.04.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 28 zdarzeń, w tym:
- 20 pożarów
- 7 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.03.2016r. do dnia 27.03.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 35 zdarzeń, w tym:
- 21 pożary
- 12 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 14.03.2016r. do dnia 20.03.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 20 zdarzeń, w tym:
- 15 pożary
- 4 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy z instalacji wykrywania pożaru
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.03.2016r. do dnia 13.03.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 6 pożary
- 11 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 29.02.2016r. do dnia 06.03.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 22.02.2016r. do dnia 28.02.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 19 zdarzeń, w tym: - 4 pożarów - 15 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 15.02.2016r. do dnia 21.02.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 9 zdarzeń, w tym:
- 1 pożarów
- 7 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 08.02.2016r. do dnia 14.02.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
- 9 pożarów
- 8 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 01.02.2016r. do dnia 07.02.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 z instalacji wykrywania; 1 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.01.2016r. do dnia 31.01.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 11 zdarzeń, w tym:
- 4 pożarów
- 7 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 18.01.2016r. do dnia 24.01.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 7 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.01.2016r. do dnia 17.01.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 19 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 12 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.01.2016r. do dnia 10.01.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze; 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.12.2015r. do dnia 03.01.2016r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 23 zdarzeń, w tym:
- 14 pożary
- 7 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.12.2015r. do dnia 27.12.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 11 zdarzeń, w tym:
- 5 pożary
- 7 miejscowych zagrożeń
- 0 alarmy fałszywe
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 14.12.2015r. do dnia 20.12.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 12 miejscowych zagrożeń
- 0 alarmy fałszywe
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.12.2015r. do dnia 13.12.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 23 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze )
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.11.2015r. do dnia 06.12.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 23 zdarzenia, w tym:
- 4 pożary
- 14 miejscowych zagrożeń
- 5 alarmów fałszywych ( 3 x monitoring, 2 x w dobrej wierze )
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 23.11.2015r. do dnia 29.11.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe ( 1 x monitoring, 1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.11.2015r. do dnia 22.11.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 14 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.11.2015r. do dnia 15.11.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 13 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 26.10.2015r. do dnia 01.11.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 19.10.2015r. do dnia 25.10.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 13 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 12.10.2015r. do dnia 18.10.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 05.10.2015r. do dnia 11.10.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 6 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.09.2015r. do dnia 04.10.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 6 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.09.2015r. do dnia 27.09.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 9 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 14.09.2015r. do dnia 20.09.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 19 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 10 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.09.2015r. do dnia 13.09.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 21 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 12 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (3 monitoring)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 31.08.2015r. do dnia 06.09.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 11 pożarów
- 13 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (3 monitoring)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.08.2015r. do dnia 30.08.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 37 zdarzeń, w tym:
- 15 pożarów
- 20 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (2 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 17.08.2015r. do dnia 23.08.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 78 zdarzeń, w tym:
- 44 pożary
- 28 miejscowych zagrożeń
- 6 alarmów fałszywych (6 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.08.2015r. do dnia 16.08.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 56 zdarzeń, w tym:
- 21 pożarów
- 33 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmy fałszywe w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.08.2015r. do dnia 09.08.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 53 zdarzenia, w tym:
- 13 pożarów
- 33 miejscowe zagrożenia
- 7 alarmów fałszywych w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27.07.2015r. do dnia 02.08.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 36 zdarzeń, w tym:
-10 pożarów
-24 miejscowe zagrożenia
-2 alarmy fałszywe (2 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.07.2015r. do dnia 26.07.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 106 zdarzeń, w tym:
-13 pożarów
-88 miejscowych zagrożeń
-5 alarmy fałszywe (4 w dobrej wierze; 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.07.2015r. do dnia 19.07.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 86 zdarzeń, w tym:
-9 pożarów
-72 miejscowych zagrożeń
-5 alarmy fałszywe (5 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.07.2015r. do dnia 12.07.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 37 zdarzeń, w tym:
-12 pożarów
-23 miejscowych zagrożeń
-2 alarmy fałszywe (1 z instalacji wykrywania; 1 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 29.06.2015r. do dnia 05.07.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 29 zdarzeń, w tym:
-12 pożarów
-14 miejscowych zagrożeń
-3 alarmy fałszywe (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 22.06.2015r. do dnia 28.06.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 18 zdarzeń, w tym:
-5 pożarów
-12 miejscowych zagrożeń
-1 alarm fałszywy w dobrej wierz
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 15.06.2015r. do dnia 21.06.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 11 zdarzeń, w tym:
-5 pożarów
-6 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 01.06.2015r. do dnia 07.06.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 18 zdarzeń, w tym:
-9 pożarów
-8 miejscowych zagrożeń
-1 alarm fałszywy z instalacji wykrywania
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.05.2015r. do dnia 31.05.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 15 zdarzeń, w tym:
-7 pożarów
-8 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 18.05.2015r. do dnia 24.05.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 23 zdarzenia, w tym:
-4 pożary
-18 miejscowych zagrożeń
-1 alarm fałszywy w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.05.2015r. do dnia 17.05.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 11 zdarzenia, w tym:
-6 pożarów
-4 miejscowych zagrożeń
-1 alarm fałszywy z instalacji wykrywania.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.05.2015r. do dnia 10.05.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 9 zdarzenia, w tym:
-4 pożarów
-5 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27.04.2015r. do dnia 03.05.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 22 zdarzenia, w tym:
-10 pożarów
-12 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.04.2015r. do dnia 26.04.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 35 zdarzeń, w tym:
-23 pożarów
-10 miejscowych zagrożeń
-2 alarmy fałszywe (2 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.04.2015r. do dnia 19.04.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 39 zdarzeń, w tym:
-24 pożarów
-14 miejscowych zagrożeń
-1 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.04.2015r. do dnia 12.04.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 39 zdarzeń, w tym:
-29 pożarów
-7 miejscowych zagrożeń
-3 alarmy fałszywe (3 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.03.2015r. do dnia 05.04.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
-2 pożarów
-10 miejscowych zagrożeń
-4 alarmy fałszywe (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 23.03.2015r. do dnia 29.03.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 50 zdarzeń, w tym:
-35 pożarów
-12 miejscowych zagrożeń
-3 alarmy fałszywe (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.03.2015r. do dnia 22.03.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 56 zdarzeń, w tym:
-47 pożarów
-9 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.03.2015r. do dnia 15.03.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 26 zdarzeń, w tym:
-20 pożarów
-6 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.03.2015r. do dnia 08.03.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
-9 pożarów
-6 miejscowych zagrożeń
-2 alarmy fałszywe (1 z instalacji wykrywania; 1 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 23.02.2015r. do dnia 01.03.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 32 zdarzeń, w tym:
-16 pożarów
-16 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.02.2015r. do dnia 22.02.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 21 zdarzeń, w tym:
-13 pożarów
-6 miejscowych zagrożeń
-2 alarm fałszywy (1 instalacji wykrywania pożarów i 1 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.02.2015r. do dnia 15.02.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
-8 pożarów
-9 miejscowych zagrożeń
-1 alarm fałszywy (1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.02.2015r. do dnia 08.02.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
-5 pożarów
-6 miejscowych zagrożeń
-2 alarmy fałszywe (1 x w dobrej wierze, 1 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 26.01.2015r. do dnia 01.02.2015r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzeń, w tym:
-2 pożary
-6 miejscowych zagrożeń
-2 alarmy fałszywe (1 x w dobrej wierze, 1 x złośliwy)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
Wypalanie traw

      Już od wielu lat przełom zimy, wiosny oraz przedwiośnie to okresy, w których wyraźnie wzrasta liczba pożarów łąk i nieużytków. Spowodowane jest to, niestety, wypalaniem traw i pozostałości roślinnych. Obszary zeszłorocznej wysuszonej roślinności, która ze względu na występujące w tym czasie okresy wegetacji stanowi doskonałe podłoże palne, co w zestawieniu z dużą aktywnością czynnika ludzkiego w tym sektorze, skutkuje gwałtownym wzrostem pożarów. Za ponad 94% przyczyn ich powstania odpowiedzialny jest człowiek, nadal bowiem od pokoleń wśród wielu rolników panuje przekonanie, że spalenie trawy spowoduje szybszy i bujniejszy odrost młodej trawy, a tym samym przyniesie korzyści ekonomiczne. Nic bardziej błędnego. więcej...

Groźny pożar mieszkania w Grodzisku Mazowieckim

          W nocy 29 styczna br. tuż przed godziną 01.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w bloku przy ul. Bałtyckiej 10. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy z Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Grodziska Mazowieckiego w sile czterech samochodów gaśniczych oraz podnośnika hydraulicznego. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 19.01.2015 r. do dnia 25.01.2015 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (1 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 12.01.2015 r. do dnia 18.01.2015 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 13 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 05.01.2015 r. do dnia 11.01.2015 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 57 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 51 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 x w dobrej wierze; 1 x instalacja wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 29.12.2014 r. do dnia 04.01.2015 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 14 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 22.12.2014 r. do dnia 28.12.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 11 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
Nowy samochód dla grodziskich strażaków

          W piątek 19 grudnia 2014 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której miejscowej jednostce ratowniczo-gaśniczej przekazany został nowy średni samochód pożarniczy. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 15.12.2014 r. do dnia 21.12.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (3 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 08.12.2014 r. do dnia 14.12.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 8 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 6 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 01.12.2014 r. do dnia 07.12.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 7 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.11.2014 r. do dnia 30.11.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 8 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 4 miejscowe zagrożenia
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 17.11.2014 r. do dnia 23.11.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 5 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.11.2014 r. do dnia 16.11.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 11 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.11.2014 r. do dnia 09.11.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 10 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 26.10.2014 r. do dnia 02.11.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 12 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy z instalacji wykrywania
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.10.2014 r. do dnia 26.10.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.10.2014 r. do dnia 19.10.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.10.2014 r. do dnia 12.10.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 25 zdarzeń, w tym:
- 10 pożarów
- 14 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 29.09.2014 r. do dnia 05.10.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 13 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
-
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 22.09.2014 r. do dnia 28.09.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 8 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 x instalacja wykrywania, 1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 15.09.2014 r. do dnia 21.09.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 19 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 10 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (1 x instalacja wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 08.09.2014 r. do dnia 14.09.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 11 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (1 x instalacja wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
Wręczenie sztandaru grodziskim strażakom


        W sobotę 6 września 2014 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim świętowała jubileusz 15-lecia swej działalności oraz otrzymała sztandar ufundowany przez społeczeństwo powiatu grodziskiego więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 01.09.2014 r. do dnia 07.09.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 13 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (2 x instalacja wykrywania; 1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.08.2014 r. do dnia 31.08.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 11 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 x instalacja wykrywania; 1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.08.2014 r. do dnia 10.08.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 36 zdarzeń, w tym:
- 10 pożarów
- 22 miejscowe zagrożenia
- 4 alarmy fałszywe (2 x instalacja wykrywania; 2 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.07.2014 r. do dnia 03.08.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 32 zdarzenia, w tym:
- 7 pożarów
- 23 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmy fałszywe (2 x instalacja wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.04.2014 r. do dnia 04.05.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 5 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.04.2014 r. do dnia 27.04.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywe (3 w dobrej wierze, 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 14.04.2014 r. do dnia 20.04.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 7 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.04.2014 r. do dnia 13.04.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 35 zdarzeń, w tym:
- 20 pożarów
- 15 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 31.03.2014 r. do dnia 06.04.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 23 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.03.2014 r. do dnia 30.03.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 8 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 17.03.2014 r. do dnia 23.03.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 54 zdarzenia, w tym:
- 20 pożarów
- 31 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (3 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.03.2014 r. do dnia 16.03.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 111 zdarzeń, w tym:
- 46 pożarów
- 61 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywe (4 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.03.2014 r. do dnia 09.03.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 31 zdarzeń, w tym:
- 23 pożary
- 2 miejscowe zagrożenia
- 6 alarmów fałszywych (1 z monitoringu; 5 w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.02.2014 r. do dnia 02.03.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (monitoring).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 17.02.2014 r. do dnia 23.02.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 9 pożarów
- 6 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.02.2014 r. do dnia 16.02.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy z monitoringu.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.02.2014 r. do dnia 09.02.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe z monitoringu.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27.01.2014 r. do dnia 02.02.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 11 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 7 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe z monitoringu.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.01.2014 r. do dnia 26.01.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 6 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy z monitoringu.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.01.2014 r. do dnia 19.01.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 10 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.01.2014 r. do dnia 12.01.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 7 zdarzeń, w tym:
- 1 pożar
- 5 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (złośliwy)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.12.2013 r. do dnia 05.01.2014 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 9 pożarów
- 6 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 23.12.2013 r. do dnia 29.12.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 7 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.12.2013 r. do dnia 22.12.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń,
Zawody sportowo-pożarnicze OSP 2013


        W dniu 6 października 2013 roku na boisku sportowym w miejscowości Cegłów, gm. Baranów odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 12 j spośród 14 jednostek OSP z terenu powiatu Grodzisk Mazowiecki.
        Zawody rozegrane zostały na podstawie „Regulaminu Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP” z dnia 10.02.2011 r. w dwóch konkurencja tj. sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym. Łącznie udział wzięło 16 drużyn OSP, z czego 3 kobiece drużyny pożarnicze (Grupa C), 12 męskich drużyn pożarniczych (Grupa A) oraz jedna męska drużyna w grupie seniorów-weteranów (poza regulaminem zawodów). więcej...

w tym:
- 4 pożary
- 12 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.12.2013 r. do dnia 15.12.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 24 zdarzenia, w tym:
- 6 pożarów
- 17 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy z instalacji wykrywania
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.12.2013 r. do dnia 08.12.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 90 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 79 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.11.2013 r. do dnia 01.12.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 18.11.2013 r. do dnia 24.11.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze, 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.11.2013 r. do dnia 17.11.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze, 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.11.2013 r. do dnia 10.11.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 11 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.10.2013 r. do dnia 03.11.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 19 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe :1 x z instalacji wykrywania, 1 x w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.10.2013 r. do dnia 27.10.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 9 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 4 miejscowe zagrożenia
- 1 alarm fałszywy z instalacji wykrywania
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 14.10.2013 r. do dnia 20.10.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 6 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.10.2013 r. do dnia 13.10.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
Zawody sportowo-pożarnicze OSP 2013


        W dniu 6 października 2013 roku na boisku sportowym w miejscowości Cegłów, gm. Baranów odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 12 j spośród 14 jednostek OSP z terenu powiatu Grodzisk Mazowiecki.
        Zawody rozegrane zostały na podstawie „Regulaminu Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP” z dnia 10.02.2011 r. w dwóch konkurencja tj. sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym. Łącznie udział wzięło 16 drużyn OSP, z czego 3 kobiece drużyny pożarnicze (Grupa C), 12 męskich drużyn pożarniczych (Grupa A) oraz jedna męska drużyna w grupie seniorów-weteranów (poza regulaminem zawodów). więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.09.2013 r. do dnia 06.10.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 9 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 23.09.2013 r. do dnia 29.09.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 9 zdarzeń, w tym:
- 8 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.09.2013 r. do dnia 22.09.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.09.2013 r. do dnia 15.09.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 22 zdarzenia, w tym:
- 3 pożary
- 18 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.09.2013 r. do dnia 08.09.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 42 zdarzenia, w tym:
- 13 pożarów
- 26 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (2x z instalacji wykrywania, 1x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 26.08.2013 r. do dnia 01.09.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 35 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 27 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1x z instalacji wykrywania, 1x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 19.08.2013 r. do dnia 25.08.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 28 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 25 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 12.08.2013 r. do dnia 18.08.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 41 zdarzeń, w tym:
- 10 pożarów
- 31 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 05.08.2013 r. do dnia 11.08.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 53 zdarzenia, w tym:
- 9 pożarów
- 41 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (1x w dobrej wierze, 2 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 29.07.2013 r. do dnia 04.08.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 47 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 42 miejscowe zagrożenia
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 22.07.2013 r. do dnia 28.07.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 31 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 24 miejscowe zagrożenia
- 4 alarmy fałszywe (2 x w dobrej wierze, 2 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 15.07.2013 r. do dnia 21.07.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 22 zdarzenia, w tym:
- 1 pożar,
- 18 miejscowych zagrożeń,
- 3 alarmy fałszywe (2 x w dobrej wierze, 1 x z instalacji wykrywania).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 08.07.2013 r. do dnia 14.07.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 21 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 17 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 01.07.2013 r. do dnia 07.07.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 26 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 15 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (2 x w dobrej wierze, 1 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.06.2013 r. do dnia 30.06.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 178 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 175 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 17.06.2013 r. do dnia 23.06.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 66 zdarzeń, w tym:
- 1 pożar
- 61 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywe
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.06.2013 r. do dnia 16.06.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 64 zdarzenia, w tym:
- 8 pożarów
- 56 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.06.2013 r. do dnia 09.06.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 189 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 184 miejscowe zagrożenia
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27.05.2013 r. do dnia 02.06.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 22 zdarzenia, w tym:
- 3 pożary
- 17 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.05.2013 r. do dnia 26.05.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.05.2013 r. do dnia 19.05.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 7 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (2 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.05.2013 r. do dnia 12.05.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 22 zdarzenia, w tym:
- 3 pożary
- 14 miejscowych zagrożeń
- 5 alarmów fałszywych (2 w dobrej wierze, 3 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 29.04.2013 r. do dnia 05.05.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 10 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 22.04.2013 r. do dnia 28.04.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 34 zdarzenia, w tym:
- 27 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 złośliwy, 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 15.04.2013 r. do dnia 21.04.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 14 pożarów
- 9 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze, 2 złośliwe, 1z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 08.04.2013 r. do dnia 14.04.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 6 miejscowych zagrożeń
- 5 alarmów fałszywych (2 w dobrej wierze, 3 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 01.04.2013 r. do dnia 07.04.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 37 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 29 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.03.2013 r. do dnia 31.03.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 3 miejscowe zagrożenia
- 6 alarmów fałszywych z instalacji wykrywania
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 18.03.2013 r. do dnia 24.03.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 3 miejscowe zagrożenia.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.03.2013 r. do dnia 17.03.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.03.2013 r. do dnia 10.03.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 28 zdarzeń, w tym:
- 19 pożarów
- 6 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.02.2013 r. do dnia 03.03.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 9 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 5 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
Uwaga śnieg na dachu

          Z uwagi na występujące intensywne opadu śniegu zwracamy uwagę o konieczności kontroli grubości porywy śnieżnej zalegającej na dachach budynków. W razie potrzeby należy niezwłocznie usuwać nadmiar zalęgającego śniegu, pamiętając o prawidłowym zabezpieczeniu przed upadkiem z wysokości osób usuwających śnieg.

więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 18.02.2013 r. do dnia 24.02.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 9 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 5 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.02.2013 r. do dnia 17.02.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 4 miejscowe zagrożenia
- 1 alarm fałszywy w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.02.2013 r. do dnia 10.02.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 10 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.01.2013 r. do dnia 03.02.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.01.2013 r. do dnia 27.01.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 6 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 2 miejscowe zagrożenia
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 14.01.2013 r. do dnia 20.01.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 3 miejscowe zagrożenia
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.01.2013 r. do dnia 13.01.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 7 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 5 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 31.12.2012 r. do dnia 06.01.2013 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 7 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 5 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.12.2012 r. do dnia 30.12.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 1 pożar
- 12 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 17.12.2012 r. do dnia 23.12.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 6 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.12.2012 r. do dnia 16.12.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 6 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 2 miejscowe zagrożenia
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.12.2012 r. do dnia 09.12.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 6 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 26.11.2012 r. do dnia 02.12.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 8 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 19.11.2012 r. do dnia 25.11.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 5 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy ( 1 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 12.11.2012 r. do dnia 18.11.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 4 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmy fałszywe ( 1 x z instalacji wykrywania, 1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 05.11.2012 r. do dnia 11.11.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 11 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe ( 1 x z instalacji wykrywczej, 1 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 29.10.2012 r. do dnia 04.11.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 23 zdarzenia, w tym:
- 2 pożary
- 21 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 22.10.2012 r. do dnia 28.10.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 36 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 32 miejscowe zagrożenia
- 1 alarm fałszywy – z instalacji wykrywania
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeliwięcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 15.10.2012 r. do dnia 21.10.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 14 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy – w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 08.10.2012 r. do dnia 14.10.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 8 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy – w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 01.10.2012 r. do dnia 07.10.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 29 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 21 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze; 2 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.09.2012 r. do dnia 30.09.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 21 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 13 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (1 złośliwy; 2 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 17.09.2012 r. do dnia 23.09.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 21 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze; 1 złośliwy; 2 z instalacji wykrywania )
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.09.2012 r. do dnia 16.09.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 10 pożarów
- 16 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy ( w dobrej wierze )
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.09.2012 r. do dnia 09.09.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miał0 miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 13 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy ( w dobrej wierze )
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27.08.2012 r. do dnia 02.09.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 24 zdarzenia, w tym:
- 10 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe ( 1 x w dobrej wierze, 2 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
Skaczesz? Zastanów się czy warto!

      Brawura, nierozsądna zabawa, a przede wszystkim kąpiel po spożyciu alkoholu, wielokrotnie są przyczynami ciężkiego kalectwa spowodowanego skokami „na główkę” lub utonięć. Trudno pogodzić się z tragicznymi wypadkami, jakich doświadczyli w przeważającej większości – młodzi ludzie. Chcemy temu przeciwdziałać. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.08.2012 r. do dnia 26.08.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 38 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 33 miejscowe zagrożenia
- 1 alarm fałszywy ( w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.08.2012 r. do dnia 19.08.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 28 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 22 miejscowe zagrożenia
- 3 alarmy fałszywe (2 w dobrej wierze, 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.08.2012 r. do dnia 12.08.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 31 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 25 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
Jak zachować się w czasie burzy

      Burze, intensywne opady deszczu oraz huraganowy wiatr są naturalnymi zjawiskami pogodowymi i występują z różną siłą. To zjawiska, które szybko się przemieszczają.
Pamiętaj, żywioł zawsze jest niebezpieczny!

Czy TY i TWOJA RODZINA  jesteście bezpieczni? więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.07.2012 r. do dnia 05.08.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 45 zdarzeń, w tym:
- 9 pożarów
- 36 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 23.07.2012 r. do dnia 29.07.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 45 zdarzeń, w tym:
- 11 pożarów
- 34 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze, z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.07.2012 r. do dnia 22.07.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 31 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 25 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.07.2012 r. do dnia 15.07.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 49 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 44 miejscowe zagrożenia
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.07.2012 r. do dnia 08.07.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 75 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 65 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (1x złośliwy, 1x w dobrej wierze, 1x instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.06.2012 r. do dnia 01.07.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 37 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 29 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 18.06.2012 r. do dnia 24.06.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 16 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze, 2 z instalacji wykrywania pożaru)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.06.2012 r. do dnia 17.06.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 1 pożar
- 9 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (monitoring)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.06.2012 r. do dnia 10.06.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 19 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 14 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 x w dobrej wierze, 1 x z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.05.2012 r. do dnia 03.06.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 25 zdarzeń, w tym:
- 11 pożarów
- 13 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.05.2012 r. do dnia 27.05.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 31 zdarzeń, w tym:
- 20 pożarów
- 8 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (1 x w dobrej wierze, 1 x złośliwy, 1 x z monitoringu)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 14.05.2012 r. do dnia 20.05.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 9 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (2 x w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
UROCZYSTY APEL Z OKAZJI DNIA STRAŻAKA

      W dniu 18 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji dnia strażaka i dwudziestoletniej rocznicy powołania Państwowej Straży Pożarnej. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.05.2012 r. do dnia 13.05.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 12 pożarów
- 2 miejscowe zagrożenia
- 3 alarmy fałszywe (2 x z instalacji wykrywania, 1 x złośliwy)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.04.2012 r. do dnia 06.05.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 28 zdarzeń, w tym:
- 14 pożarów
- 12 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 x w dobrej wierze, 1 x złośliwy)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 23.04.2012 r. do dnia 29.04.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 35 zdarzeń, w tym:
- 28 pożarów
- 7 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
20 lat Państwowej Straży Pożarnej      1 lipca 1992 r. jest przełomową datą w historii polskiego pożarnictwa. W tym dniu w naszym kraju powołano do działalności Państwową Straż Pożarną (PSP).
      Jak do tego doszło? Na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych na skutek zmian ustrojowych, politycznych i gospodarczych w Polsce, a także wzrostu różnego rodzaju zagrożeń stało się konieczne dokonanie radykalnych zmian w systemie ochrony przeciwpożarowej. Funkcjonująca w kraju Zawodowa Straż Pożarna nie była w pełni przygotowana do podjęcia nowych wyzwań związanych z szerokim zakresem ratownictwa, gdyż do tej pory zajmowała się przeważnie tylko gaszeniem pożarów, bądź realizacją pomocniczych czynności przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.04.2012 r. do dnia 22.04.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 22 zdarzenia, w tym:
- 9 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.04.2012 r. do dnia 15.04.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 75 zdarzeń, w tym:
- 63 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.04.2012 r. do dnia 08.04.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 31 zdarzeń, w tym:
- 17 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze, 1 z instalacji wykrywania, 1 złośliwy)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 26.03.2012 r. do dnia 01.04.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 56 zdarzenia, w tym:
- 43 pożary
- 10 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 19.03.2012 r. do dnia 25.03.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 101 zdarzenia, w tym:
- 88 pożary
- 4 miejscowe zagrożenia
- 9 alarmów fałszywych (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 12. 03. 2012 r. do dnia 18.03.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 55 zdarzenia, w tym:
- 46 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywe (2 x w dobrej wierze, 1 x instalacji wykrywania, 1 x złośliwy)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 05. 03. 2012 r. do dnia 11.03.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 42 zdarzenia, w tym:
- 34 pożarów
- 6 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27. 02. 2012 r. do dnia 04.03.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 11 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 4 miejscowe zagrożenia
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20. 02. 2012 r. do dnia 26.02.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 21 zdarzeń, w tym:
- 1 pożarów
- 18 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (z instalacji wykrywania, w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13. 02. 2012 r. do dnia 19.02.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 22 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 14 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06. 02. 2012 r. do dnia 12.02.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 5 miejscowe zagrożenia
- 1 alarmy fałszywe
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.01.2011 r. do dnia 05.02.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 11 pożarów
- 4 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze, z instalacji wykrywczej)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 23.01.2011 r. do dnia 29.01.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 6 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.01.2011 r. do dnia 22.01.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 11 zdarzeń, w tym:
- 2pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.01.2011 r. do dnia 15.01.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 6 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 2 miejscowe zagrożenia
- 1 alarm fałszywy
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.01.2011 r. do dnia 08.01.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 5 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 2 miejscowe zagrożenia
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 26.12.2011 r. do dnia 01.01.2012 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 3 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmy fałszywe
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 19.12.2011 r. do dnia 25.12.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 4 miejscowe zagrożenia
- 1 alarm fałszywy
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 12.12.2011 r. do dnia 18.12.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 10 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 05.12.2011 r. do dnia 11.12.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 7 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 2 miejscowe zagrożenia
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.11.2011 r. do dnia 04.12.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.11.2011 r. do dnia 27.11.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 25 zdarzeń, w tym:
- 10 pożarów
- 14 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 14.11.2011 r. do dnia 20.11.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 14 zdarzeń, w tym:
- 12 pożarów
- 1 miejscowe zagrożenie
- 1 alarm fałszywy
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.11.2011 r. do dnia 13.11.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 11 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 5 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 31.10.2011 r. do dnia 06.11.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 9 pożarów
- 7 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.10.2011 r. do dnia 30.10.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 20 zdarzeń, w tym:
- 15 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 17.10.2011 r. do dnia 23.10.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 7 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe ( 1 w dobrej wierze, 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.10.2011 r. do dnia 16.10.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 8 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
Czad - cichy zabjca

BĄDŹ CZUJNY!!!

Rozpoczął się okres grzewczy, a wraz z nim wzrasta zagrożenie zatrucia czadem!!!
         Każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla, potocznie zwanego czadem, ginie kilkadziesiąt osób. Bardzo często nie ma to związku z powstaniem pożaru, a wynika jedynie z niewłaściwej eksploatacji budynku i znajdujących się w nich urządzeń i instalacji grzewczych. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.10.2011 r. do dnia 09.10.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzenia, w tym:
- 2 pożary
- 15 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy z instalacji wykrywczej
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 26.09.2011 r. do dnia 02.10.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 19.09.2011 r. do dnia 25.09.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 22 zdarzenia, w tym:
- 3 pożary
- 19 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
Zawody sportowo-pożarnicze OSP 2011

      W dniu 18 września 2011 r. na boisku sportowym Gminnego Ośrodka Sportowego w Cegłowie, gm. Baranów odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu grodziskiego. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 12.09.2011 r. do dnia 18.09.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 29 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów
- 18 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 05.09.2011 r. do dnia 11.09.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 23 zdarzenia, w tym:
- 3 pożary
- 20 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 29.08.2011 r. do dnia 04.09.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 15 miejscowych zagrożeń,
- 5 alarmów fałszywych (3 w dobrej wierze, 2 z instalacji wykrywczej)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 22.08.2011 r. do dnia 28.08.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 41 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów,
- 34 miejscowe zagrożenia,
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 15.08.2011 r. do dnia 21.08.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 46 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary,
- 41 miejscowych zagrożeń,
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 08.08.2011 r. do dnia 14.08.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 150 zdarzeń, w tym:
- 1 pożar,
- 145 miejscowych zagrożeń,
- 4 alarmy fałszywe (3 w dobrej wierze; 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 01.08.2011 r. do dnia 07.08.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 84 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów,
- 77 miejscowych zagrożeń,
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.07.2011 r. do dnia 31.07.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 28 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary,
- 26 miejscowych zagrożeń.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 18.07.2011 r. do dnia 24.07.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 37 zdarzeń, w tym:
- 8 pożarów,
- 29 miejscowych zagrożeń,
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.07.2011 r. do dnia 17.07.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 39 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary,
- 34 miejscowe zagrożenia,
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywczej).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.07.2011 r. do dnia 10.07.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 34 zdarzenia, w tym:
- 1 pożar,
- 31 miejscowych zagrożeń,
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27.06.2011 r. do dnia 03.07.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary,
- 22 miejscowe zagrożenia,
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywczej ).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.06.2011 r. do dnia 26.06.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 30 zdarzeń, w tym:
- 10 pożarów,
- 18 miejscowych zagrożeń,
- 2 alarmy fałszywe (z instalacji wykrywczej ).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KOC GAŚNICZY OBOWIĄZKOWY CZY NIE ?

         Wobec kierowanych zapytań odnośnie obowiązku stosowania kocy gaśniczych do zabezpieczenia przeciwpożarowego obiektu niniejszym informujemy co następuje: więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.06.2011 r. do dnia 19.06.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 19 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów,
- 12 miejscowych zagrożeń,
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywczej ).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.06.2011 r. do dnia 12.06.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 35 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów,
- 28 miejscowych zagrożeń,
- 2 alarmy fałszywe (z instalacji wykrywczej ).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.05.2011 r. do dnia 05.06.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 23 zdarzenia, w tym:
- 10 pożarów,
- 12 miejscowych zagrożeń,
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywczej ).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
UROCZYSTY APEL Z OKAZJI DNIA STRAŻAKA

         W dniu 01 czerwca 2011 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim zorganizowano uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka, który połączono z wystawą prac konkursu plastycznego o tematyce ochrony przeciwpożarowej oraz ekspozycją modeli samochodów pożarniczych wykonanych z klejonego papieru. Wspólnie ze strażakami Państwowej Straży Pożarnej w formule otwartych drzwi strażnicy obok zaproszonych gości świętowała młodzież szkolna oraz rodziny strażaków. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 23.05.2011 r. do dnia 29.05.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 6 pożarów
- 9 miejscowych zagrożeń
- 0 alarmów fałszywych
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.05.2011 r. do dnia 22.05.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 9 pożarów,
- 9 miejscowych zagrożeń,
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
Pożar hali magazynowo-biurowej w Wólce Kosowskiej

         W dniu 10. 05.2011r. miał miejsce pożar hali magazynowo-biurowej w Wólce Kosowskiej. W akcji ratowniczo- gaśniczej brali udział strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.05.2011 r. do dnia 08.05.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 4 pożary,
- 10 miejscowych zagrożeń,
- 1 alarm fałszywy (złośliwy).
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.04.2011 r. do dnia 01.05.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 12 pożarów,
- 7 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywe (3 w dobrej wierze; 1 złośliwy)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 18.04.2011 r. do dnia 24.04.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 17 pożarów,
- 13 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (1 w dobrej wierze; 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.04.2011 r. do dnia 17.04.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 8 pożarów,
- 9 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.04.2011 r. do dnia 10.04.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 11 pożarów,
- 14 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.03.2011 r. do dnia 03.04.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 56 pożarów,
- 9 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe w dobrej wierze
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.03.2011 r. do dnia 27.03.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 33 zdarzenia, w tym:
- 24 pożary,
- 8 miejscowych zagrożeń,
- 1 alarm fałszywy.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 14.03.2011 r. do dnia 20.03.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzeń, w tym:
- 15 pożarów,
- 12 miejscowych zagrożeń,
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.03.2011 r. do dnia 13.03.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 34 zdarzenia, w tym:
- 24 pożary,
- 9 miejscowych zagrożeń,
- 1 alarm fałszywy.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 28.02.2011 r. do dnia 06.03.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 10 zdarzenia, w tym:
- 4 pożary,
- 6 miejscowych zagrożeń,
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 21.02.2011 r. do dnia 27.02.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów,
- 10 miejscowych zagrożeń,
- 3 alarmy fałszywe (wdobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 14.02.2011 r. do dnia 20.02.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary,
- 9 miejscowych zagrożeń,
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 07.02.2011 r. do dnia 13.02.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 43 zdarzenia, w tym:
- 7 pożarów,
- 35 miejscowych zagrożeń,
- 1 alarm fałszywy.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 31.01.2011 r. do dnia 06.02.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 51 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary,
- 47 miejscowych zagrożeń,
- 1 alarm fałszywy.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 24.01.2011 r. do dnia 30.01.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 21 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 14 miejscowych zagrożeń zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 17.01.2011 r. do dnia 23.01.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 75 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 64 miejscowych zagrożeń
- 6 alarmów fałszywych (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 10.01.2011 r. do dnia 16.01.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 59 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 53 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 03.01.2011 r. do dnia 09.01.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 20 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 12 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27.12.2010 r. do dnia 02.01.2011 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 20 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 13 miejscowych zagrożeń
- 0 alarmów fałszych
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
Bezpieczny Sylwester – uwaga na sztuczne ognie !!!

        Zbliżający się okres sylwestrowo – noworoczny to czas wzmożonej sprzedaży oraz używania różnego typu materiałów pirotechnicznych, które mogą stwarzać zagrożenie dla zdrowia i życia osób, a także mogą być przyczyną powstania pożarów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami istnieje całkowity zakaz sprzedaży materiałów pirotechnicznych dzieciom i młodzieży do lat 18. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.12.2010 r. do dnia 26.12.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 9 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmy fałszywe ( 1 w dobrej wierze, 2 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.12.2010 r. do dnia 19.12.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 19 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe ( 1 w dobrej wierze, 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.12.2010 r. do dnia 12.12.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów
- 5 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
Uwaga śnieg na dachu

          Z uwagi na występujące intensywne opadu śniegu zwracamy uwagę o konieczności kontroli grubości porywy śnieżnej zalegającej na dachach budynków. W razie potrzeby należy niezwłocznie usuwać nadmiar zalęgającego śniegu, pamiętając o prawidłowym zabezpieczeniu przed upadkiem z wysokości osób usuwających śnieg.

więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 29.11.2010 r. do dnia 05.12.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 17 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
Pożar budynku mieszkalnego w Podkowie Leśnej

           W dniu 04.12.2010 r. w godzinach wieczornych do Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego.

więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 22.11.2010 r. do dnia 28.11.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 15 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 13 miejscowych zagrożeń
- 0 alarmów fałszywych.
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
Czad - cichy zabjca

BĄDŹ CZUJNY!!!

Rozpoczął się okres grzewczy, a wraz z nim wzrasta zagrożenie zatrucia czadem!!!
         Każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla, potocznie zwanego czadem, ginie kilkadziesiąt osób. Bardzo często nie ma to związku z powstaniem pożaru, a wynika jedynie z niewłaściwej eksploatacji budynku i znajdujących się w nich urządzeń i instalacji grzewczych. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 15.11.2010 r. do dnia 21.11.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 13 miejscowych zagrożeń
- 0 alarmów fałszywych
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 08.11.2010 r. do dnia 14.11.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 26 zdarzeń, w tym:
- 5 pożarów
- 17 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmy fałszywe (3 w dobrej wierze, 1 z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 01.11.2010 r. do dnia 07.11.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 28 zdarzeń, w tym:
- 6 pożarów
- 20 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 25.10.2010 r. do dnia 31.10.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 25 zdarzeń, w tym:
- 13 pożarów
- 11 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli: więcej...
W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO POTOMNYCH

      Mając na uwadze znane polskie przysłowie, które brzmi „Czym skorupka za młodu nasiąknie tym w dojrzałym wieku pachnie” Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim prowadzi działania edukacyjne, także wśród dzieci przedszkolnych. więcej...

„Czad – cichy zabójca”

„Czad – cichy zabójca”

      W dniu 20.10.2010 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyła się zorganizowana przez Starostwo Powiatu Grodziskiego konferencja na temat bezpieczeństwa użytkowania lokali mieszkalnych i budynków wielorodzinnych ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń zatrucia czadem. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 11.10.2010 r. do dnia 17.10.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 12 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 8 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli: więcej...
Aktualności

Strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim służą pomocą każdemu

      W dniu 1 października 2010 r. zastęp ratowniczy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim brał udział w czynnościach operacyjnych realizowanych przez Prokuraturę Apelacyjną w Łodzi. Rzetelna i profesjonalna pomoc naszych strażaków znalazła wysokie uznanie w opinii funkcjonariuszy, z którymi współdziałali, co znalazło swój wyraz w podziękowaniu przesłanym na ręce Komendanta Powiatowego więcej...

Strażacy z Międzyborowa zasłużyli na pochwałę

Strażacy z Międzyborowa zasłużyli na pochwałę

      W dniu 29.09.2010 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim wpłynął list gratulacyjny Wspólnoty Mieszkaniowejul. Raabego 2 w Warszawie. W liście zarząd tej wspólnoty wyraża słowa podziękowania za sprawnie przeprowadzoną w dniu 03.06.2010r. akcję ratowniczą polegającą na wypompowaniu wód opadowych po nawałnicy ulewy jaka przeszła wtedy nad Warszawą. więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 04.10.2010 r. do dnia 10.10.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 13 zdarzeń, w tym:
- 0 pożarów
- 12 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli: więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 27.09.2010 r. do dnia 03.10.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 16 zdarzeń, w tym:
- 4 pożary
- 10 miejscowych zagrożeń
- 2 alarmy fałszywe (z instalacji wykrywania)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli: więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 20.09.2010 r. do dnia 26.09.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 22 zdarzenia, w tym:
- 3 pożary
- 19 miejscowych zagrożeń
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli: więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 13.09.2010 r. do dnia 19.09.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 24 zdarzenia, w tym:
- 1 pożar
- 18 miejscowych zagrożeń
- 5 alarmów fałszywych (1 w dobrzej wierze, 2 z instalacji wykrywania, 2 złośliwe)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli: więcej...
Aktualności

Strażacy grodziscy z pomocą Rosji w walce z żywiołem pożarów lasów

      W miesiącu sierpniu strażacy Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim uczestniczyli w akcji gaszenia pożarów na terenie Federacji Rosyjskiej w obwodzie riazańskim. W dowód uznania i podziękowania za ofiarną i skuteczną pomoc i walkę z żywiołem ognia zostali wyróżnieni medalami Rosyjskiego Ministerstwa Spraw Nadzwyczajnych "Za Braterstwo w Ratowaniu". więcej...

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 06.09.2010 r. do dnia 12.09.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 18 zdarzeń, w tym:
- 2 pożary
- 15 miejscowych zagrożeń
- 1 alarm fałszywy (w dobrzej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 30.08.2010 r. do dnia 05.09.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 24 zdarzenia, w tym:
- 2 pożar
- 20 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmy fałszywe (w dobrzej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 23.08.2010 r. do dnia 29.08.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miały miejsce 32 zdarzenia, w tym:
- 10 pożarów
- 22 miejscowe zagrożenia
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 16.08.2010 r. do dnia 23.08.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 27 zdarzenia, w tym:
- 6 pożary
- 19 miejscowe zagrożenia
- 2 alarmów fałszywych (w dobrej wierze)
Szczegółowy wykaz liczby rodzajów poszczególnych zdarzeń zawarto w tabeli więcej...
AKTUALNOŚCI

Katastrofa budowlana

W czasie prac remontowych polegających na podbijaniu fundamentów budynku jednorodzinnego doszło do katastrofy budowlanej. wiecej...
KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 09.08.2010 r. do dnia 15.08.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 26 zdarzeń, w tym:
- 7 pożarów,
- 18 miejscowych zagrożeń,
- 1 alarm fałszywy w dobrej wierze.
W usuwaniu skutków zaistniałych zdarzeń brały udział 35 zastępów Straży Pożarnej, w tym 16 PSP i 19 OSP. WIĘCEJ
AKTUALNOŚCI

PODZIĘKOWANIE

W miesiącu maju w czasie zagrożenia powodziowego jakie miało miejsce wzdłuż rzeki Wisły strażacy Powiatu Grodziskiego uczestniczyli w działaniach ratowniczych w Powiecie Kozienickim. W tych dniach na ręce Komendanta Powiatowego PSP wpłyneło podziękowanie od Starosty Kozienickiego i Komendanta Powiatowego PSP w Kozienicach wyrażające wdzięczność za trud działań ratowniczych naszych strażaków. PODZIĘKOWANIE więcej...
KRONIKA ZDARZEŃI

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 02.08.2010 r. do dnia 08.08.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 35 zdarzeń, w tym:
- 3 pożary
- 29 miejscowych zagrożeń
- 3 alarmów fałszywych, w tym 2 w dobrej wierze, 1 z instalacji wykrywania.
W usuwaniu skutków zaistniałych zdarzeń brały udział 38 zastępy Straży Pożarnej, w tym 25 PSP i 13 OSP. WIĘCEJ
AKTUALNOŚCI

IV PIELGRZYMKA

IV Ogólnopolska Piesza Pielgrzymka Strażaków na Jasną Górę

Tradycją już jest, że co pięć lat na Jasną Górę do Matki Bożej Królowej Polski przybywają z pielgrzymką polscy strażacy. Pragniemy nie tylko kontynuować to piękne dzieło, ale je jeszcze bardziej poszerzyć. wiecej...
AKTUALNOŚCI

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 26.07.2010 r. do dnia 01.08.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 20 zdarzeń, w tym:
- 0 pożarów
- 19 miejscowych zagrożeń
- 1 alarmów fałszywych, w tym 1 złośliwych, 0 w dobrej wierze, 0 z instalacji wykrywania.
W usuwaniu skutków zaistniałych zdarzeń brały udział 22 zastępy Straży Pożarnej, w tym 12 PSP i 10 OSP. WIĘCEJ
AKTUALNOŚCI

KRONIKA ZDARZEŃ

Informacje o zdarzeniach zaistniałych na terenie powiatu grodziskiego w okresie od dnia 19.07.2010 r. do dnia 25.07.2010 r.

W czasie minionego tygodnia na terenie powiatu grodziskiego miało miejsce 41 zdarzeń, w tym:
- 12 pożarów
- 25 miejscowych zagrożeń
- 4 alarmów fałszywych, w tym 0 złośliwych, 2 w dobrej wierze, 2 z instalacji wykrywania.
W usuwaniu skutków zaistniałych zdarzeń brały udział 45 zastępy Straży Pożarnej, w tym 29 PSP i 16 OSP. WIĘCEJ
WALKA Z ŻYWIOŁEM WODY

STRAŻACY POWIATU GRODZISKIEGO WALCZĄ Z ŻYWIOŁEM WIELKIEJ WODY

Pomimo, że teren Powiatu Grodziskiego nie jest zagrożony tragedią powodzi, to i tak z uwagi na rozmiary i skalę zagrożenia strażacy Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych uczestniczą w działaniach ratowniczych wzdłuż biegu rzeki Wisły na obszarze Mazowsza. wiecej...
KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY

W dniu 5 maja w Strażnicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom konkursu plastycznego ogłoszonego przez Starostwo Powiatu Grodziskiego pod tytułem „ Wiatr, wypadek, ogień, woda strażak zawsze rękę poda” . Nagrody ufundowane przez Starostę Powiatu Grodziskiego wręczyli Pani Lidia Abramczyk Naczelnik Wydziału Oświaty oraz st. bryg. Hubert Chmielecki Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej. Po wręczeniu nagród dzieciom przygotowano atrakcje związane z pokazem samochodów pożarniczych, sprzętu pożarniczego, a także możliwość przymierzenia hełmu strażaka. wiecej...
ŚWIĘTY FLORIANIE CZUWAJ NAD NAMI

ŚWIĘTY FLORIANIE CZUWAJ NAD NAMI

W dniu 4 maja z okazji „Dnia Strażaka” w Katedrze p.w. Świętego Floriana w Warszawie na Pradze odbyła się uroczysta Msza w intencji strażaków. więcej...
SYRENY ZNÓW ZAWYŁY

SYRENY ZNÓW ZAWYŁY

W sobotę 17 kwietnia 2010 r. o godzinie 8:56 tydzień po tragicznej katastrofie pod Smoleńskiem w strażnicach Powiatu Grodziskiego znów zawyły syreny dla upamiętnienia ofiar tej katastrofy. Przed strażnice wyjechały samochody pożarnicze, a strażacy przy dźwięku syren oddawali w milczeniu hołd ofiarom. więcej...
ŻAŁOBNY APEL GRODZISKICH STRAŻAKÓW

ŻAŁOBNY APEL GRODZISKICH STRAŻAKÓW

W dniu 11.04.2010 o godzinie 12.00 na Placu Wolności w Grodzisku Mazowieckim odbył się żałobny apel zorganizowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej z udziałem władz samorządowych powiatowych i gminnych. W apelu uczestniczyli strażacy Komendy Powiatowej PSP i jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Grodziskiego. wiecej...
Informacje


Jak do nas dojechac?

mapa

Napisz do nas:

grodzisk@mazowsze.straz.pl

Komendant Powiatowy:

grodziskpsp@mazowsze.straz.pl

Dane kontaktowe do Inspektora Danych Osobowych (IOD):