Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim
Menu
UROCZYSTY APEL Z OKAZJI DNIA STRAŻAKA

      W dniu 18 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji dnia strażaka i dwudziestoletniej rocznicy powołania Państwowej Straży Pożarnej.
W czasie zbiórki Komendant Powiatowy przybliżył zaproszonym gościom jak i obecnym funkcjonariuszom PSP i strażakom ochotnikom, historię i okoliczności powołania PSP. Podziękował wszystkim strażakom oraz obecnym na zbiórce władzą samorządowym powiatowym i gminnym, za wkład pracy w dzieło budowy i doskonalenia Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego na obszarze powiatu grodziskiego, w którym kluczową rolę spełnia Państwowa Straż Pożarna.
Uroczysta zbiórka była okazja także do wręczenia odznaczeń, wyróżnień oraz awansów na wyższe stopnie służbowe funkcjonariuszom KP PSP. Wręczono także ufundowane przez starostę Powiatu Grodziskiego nagrody zwycięzcom turnieju wiedzy pożarniczej, oraz laureatom konkursu plastycznego ogłoszonego z okazji dwudziestolecia Państwowej Straży Pożarnej wśród młodzieży szkolnej pod tytułem „ Jak nas widzą tak nas malują”. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informacje


Jak do nas dojechac?