Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim
Menu
Akcja honorowego krwiodawstwa „spoKREWnieni służbą”

    Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Joachim Brudziński objął swoim patronatem akcję pod tytułem: „spoKREWnieni służbą”, która ma na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym.
    Akcja polega na honorowym oddawaniu krwi przez strażaków i pracowników cywilnych PSP w marcu br. Do akcji mogą również dołączyć druhny i druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych.
    W związku z powyższym Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim informuje, że zbiórka krwi odbędzie się we wtorki: 6, 13, 20 i 27 marca 2018 r. w godzinach 9.30 – 12.30 w punkcie poboru krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Dalekiej 11.
    Z przeprowadzonej zbiórki krwi musimy sporządzić sprawozdanie, więc w przypadku podjęcia decyzji w OSP o dołączeniu do akcji, prosimy o przekazanie do Komendy Powiatowej PSP informacji: ile osób i jaką ilość krwi oddała. Zalecana jest również dokumentacja fotograficzna. Informację oraz zdjęcia można przekazać na adres: grodzisk@mazowsze.straz.pl lub bezpośrednio do siedziby naszej komendy. Koordynatorem przedsięwzięcia jest mł. kpt. Mariusz Wołowski.
    Zachęcamy do wzięcia udziału w przedstawionej akcji.


Opracował:
bryg. K. Tryniszewski
oficer prasowy KP PSP

Informacje


Jak do nas dojechac?

mapa

Napisz do nas:

grodzisk@mazowsze.straz.pl

Komendant Powiatowy:

grodziskpsp@mazowsze.straz.pl

Dane kontaktowe do Inspektora Danych Osobowych (IOD):